Дома Тагови ќофтиња со компир

Таг: ќофтиња со компир

ЛЕСНО, БРЗО И ВКУСНО: Се топат во уста, за 1 минута...

Овие ќофтенца се приготвуваат многу лесно и едноставно, а неверојатно се вкусни, па често ги подготвувам зошто сите во нив уживаме да се сладиме....