Дома Тагови кајмак пица

Таг: кајмак пица

Кајмак пица – квалитетен ручек набрзина!

Ова секогаш го приготвувам кога немам многу време, а домашните најмногу го сакаат. Потребни состојки: 10-тина парчиња сув леб, 100 г кајмак, 1 јајце, 1 лажица сирење, 200 мл млеко, 100...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"