Дома Тагови излеана пита пица

Таг: излеана пита пица

СКОПСКО ЛЕПЧЕ: се меша за 10 минути и се става на...

Рецептот го добив пред многу години од мојата кума и редовно го правам дома бидејќи на децата им е омилен појадок. Се прави толку...