Дома Тагови греење

Таг: греење

Централното греење во домот е можен причинител на ОВИЕ болести

Истражувањата покажуваат дека голем број настинки се јавуваат кога ќе започне грејната сезона, поради студот но и поради високите температури во затворен простор. Истражувањата покажуваат...