Дома Тагови фантазија колач

Таг: фантазија колач

Кремасти овошни коцки со малини: Фантазија колач без печење, само редите...

Речиси да нема некој кој не ги сака јагодите, малините и останатото бобесто овошје. Сочното овошје кое дава посебна свежина на колачите и тортите...

ФАНТАЗИЈА КОЛАЧ: Лапни-голтни, не знам колку парчиња изедов ама немам грижа...

Најубавиот колач кој се прави од 2 филови, а не одзема повеќе од 10 минути работа. Мешаш едниот фил, па потоа другиот и добиваш...