Дома Тагови еуро колач

Таг: еуро колач

Еуро колач со крем кој навистина е нешто посебно

Пробајте и уверете се сами, ќе се вљубите уште на првиот залак. Потребни состојки: 100 г сечкан пржен лешник 7 белки 150 г шеќер 100 мл масло 7 лажици брашно 1...