Дома Тагови едем

Таг: едем

ВЕЖБА ЗА ПРОШИРЕНИ ВЕНИ И ОТЕЧЕНИ, „ТЕШКИ“ НОЗЕ: Може насекаде да...

Оваа едноставна вежба за проширени вени помага да се намали притисокот кај отечените нозе. Отекувањето на нозете е предизвикано од акумулација на премногу течност...

ОТЕЧЕНИ СТАПАЛА КАКО КРОФНА: Д-р Радовиќ објасни што значи тоа и...

Непријатно чувство во стапалата и потколеницата, па дури и б олка, отечени стапала особено во пределот на скочниот зглоб, чувство на тежина и слично,...

Светскиот експерт д-р Игор открива метод за брзо слабеење, намалување на...

Доктор Игор Орлов на светската јавност и откри еден многу едноставен метод кој е достапен апсолутно на сите, а кој помага да се елиминира...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"