Дома Тагови домашен сируп од лимон

Таг: домашен сируп од лимон

КОГА ЌЕ ГИ ПОМЕШАТЕ ОВИЕ 2 СОСТОЈКИ, добивате лек од кој...

Кога ќе помешате 2 многу моќни состојки, ќе добиете лек кој е многу делотворен и ефикасен против сите настинки и виpycи кои може да...

Сируп од портокали и лимони-превкусен сок полн со витамин Ц кој...

Сируп од портокали и лимони – превкусен сок полн со витамин Ц. Фото и рецепт: Зорица Стајиќ. Овој домашен сок т.е сируп е многу...

Стар природен лек од две состојки за прочистување на црниот...

Стар грчки лек - за оваа мешавина се смета дека е толку моќна што лекува речиси сè, од камен во бубрег до лош холестерол....