Дома Тагови диетална супа

Таг: диетална супа

МЕДИЦИНСКА СУПА: Чорбичка за закрепнување на организмот, со детален план за...

Лековитиот корен од пашканат, се користи речиси идентично како морковот. Рендан свеж корен едноставно се додава во јадењата како зачин, а може да се...

ПОЗНАТА ВО ЦЕЛИОТ СВЕТ: Откако ослабев со оваа „супа“, продолжив редовно...

Рецептот за оваа зеленчукова супа одамна на сите им е позната, а стана многу попyлapна поради нејзините детоkc-својства и бpзината со која ги намалyва...

МОЈОТ СОН СЕ ОСТВАРИ: Ги немам вишокот 20 килограми и изгледам...

„За три месеци ос лабев 7 кг без вежбање, само пиев топол чај од варен лимон наутро и навечер!” – искуство од читател кој...

Популарна 7 дневна ЗЕЛКА ДИЕТА – Колку повеќе ја јадете супата,...

Зелка диетата е една од најпопуларните диети и техники за елиминирање на вишокот килограми. Заснована е на исхрана со нискокалорична супа во период од...