Дома Тагови диета со сирова исхрана

Таг: диета со сирова исхрана

Фадиљ од Битола: Пред 10 години имав 105 кг и дијабетес,...

-Пред 10 години имав дијабетес зошто размислував со “стомак” Ова е приказната на Фадиљ Ибишовски од Битола, како тој го изоде патот на успехот, од...

СИРОВА ДИЕТА: Обновете ја енергијата и ослабете 3 до 7 килограми...

Немате многу време, но сакате да се ослободите од неколку вишок колиграми? За да го направите во најкус можен рок, пробајте ја диетата со...