Дома Тагови диета од 14 дена

Таг: диета од 14 дена

За 14 дена го чисти телото од сите токсини, го подмладува...

Оваа диета е без конкуренција: доколку правилно се придржувате, за само 14 дена ќе го прочистите вашето тело од сите токсини, ќе го подмладите...

Диета со варени јајца: За 14 дена се слабеат 10 килограми!

Оваа диета речиси и не содржи јаглени хидрати и тоа е една од причините зошто кај сите успева. Доколку сакате да ослабете, диетата базирана на...

Јапонска диета: за 14 дена се топат 7 кг без гладување

Јапонците се познати по своите кулинарски вештини но и по тоа што тие ретко имаат проблем со својата телесна тежина. Своите оброци ги приготвуваат со...

Диета која на сите им успева: за 14 дена топи 10...

Оваа диета речиси и не содржи јаглени хидрати и поради тоа е толку успешна. Доколку сакате да ослабете, оваа диета која се базира на...