Дома Тагови д-р Никола Видев

Таг: д-р Никола Видев

Познатиот доктор Видев од Битола со совет за одржување на имунитетот...

Познатиот доктор од Битола во пензија, Никола Видев, кој долги години живееше и работеше во Франција, се огласи на својот фејсбук профил со одлични...