Дома Тагови чудо колач од едно јајце

Таг: чудо колач од едно јајце

МОРА ДА ГО ПРОБАТЕ: Чудо од едно јајце – евтин колач,...

Право чудо, вкусно и убаво, брзо и едноставно за правење. Секојпат кога и да го направам, ме потсетува на детството, бидејчи овој колач редовно...