Дома Тагови чоколаден колач со јагоди

Таг: чоколаден колач со јагоди

ФАНТАЗИЈА КОЛАЧ: Лапни-голтни, не знам колку парчиња изедов ама немам грижа...

Најубавиот колач кој се прави од 2 филови, а не одзема повеќе од 10 минути работа. Мешаш едниот фил, па потоа другиот и добиваш...