Дома Тагови чоко колач

Таг: чоко колач

Ванилин колач со крем банани: Одличен вкус, децата го обожаваат и...

Ванилин колач со крем бананчиња: Кора од белки, фил од ванила, одличен вкус. Фото и рецепт: Миња Б. Кога ќе ви остане вишок белки,...

ЧОКОЛАДЕН КОЛАЧ: За помалку од 5 минути, без јајце и без...

ЧОКО КОЛАЧ ЗА ПОМАЛКУ ОД 5 МИНУТИ, без јајце и без миксер, толку е вкусен што секој ден ќе го правите. Рецепт на Бригита...

ЧОКОЛАДЕН КОЛАЧ ЗА 10 МИНУТИ: Без печење, растопете ги состојките и...

Рецепт и видео презентација на Бојана од Бокина кујна – Чоколадно лудило од колач, за 10 минути кој не се пече, а ќе yживате...