Дома Тагови чистење на веце шолја

Таг: чистење на веце шолја

ВЕЧЕРВА СТАВЕТЕ ТАБЛЕТА ВО ВЕЦЕ ШОЛЈАТА: Сите траги од бигор и...

Таблетите за машинско перење на садовите се исклучително добро средство за чистење, а можат да ви бидат од голема корист, иако дома немате машина...

Во WC шолјата ставете чешне лук и оставете да преноќи –...

Ако сакате да ги олесните и поедноставите чистењето на бањата, тогаш одвечер ставете чешне лук во веце шолјата и оставете го тука да преноќи. Лукот...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"