Дома Тагови брзо растење на коса

Таг: брзо растење на коса

Хит техника за брзо растење на косата: метод кој потполно ги...

Овој метод одамна се користи во Азија. Имено, таму оризот го варат во многу вода, а откако ќе го процедат, водата ја користат за...

Домашно масло од алое вера за двојно побрзо растење на косата!

Потребни состојки: 2 долги листови исечкани 1/2 чаша 3-4 лажички кокосово масло Постапка: Исечете ги гранките од алое кактус, измијте ги и исечкајте ги. Ставете ги во стаклен сад...