Дома Тагови брза храна

Таг: брза храна

Неверојатна трансформација: Сопружниците за 18 месеци ослабеле 180 килограми! Еве како…

Лекси Рид од Индијана имала 220 килограми, а нејзиниот сопруг Дани имал 127 килограми во 2016 година. Заедно одлучиле да ослабат, а во тоа...

Веројатно знаете, но… Поради оваа состојка во кечапот се дебелеете

Кечапот е ароматичен додаток на јадењата направен од домати, разновиден иситнет зеленчук и зачини. И, да не го заборавиме – шеќерот. За повеќето луѓе кечапот...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"