Дома Тагови брз колач со бисквити и банани

Таг: брз колач со бисквити и банани

ЕКСПРЕС ТОРТА: Многу лесна и едноставна за правење, рецептот го добив...

Овој колач е многу вкусен, од оние „лапни-голтни“, а одличен е поради неговата брза и едноставна постапка за приготвување. Рецептот го добив мојата идна...

Ова е најбрзиот, највкусниот колач со банани и бисквити – готов...

Фото и рецепт: Вонзи Додека варите кафе, можете да го направите овој колач. Толку е брз! Потребни состојки: 300 г бисквити (плазма или петит) 3 пудинг од ванила 9...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"