Дома Тагови антицелулитен крем

Таг: антицелулитен крем

Ф-р Филгуд отворено и без заобиколување им кажа на жените: Еве...

Попyларниот доктор познат како „д-р Филгуд“ постојано изненадува со неговите кратки но ефикасни совети поврзани со човековото здравје. Овојпат тој им се обрати на...

Магичен антицелулитен крем кој веднаш дава резултати, го користам на 2...

Под целулит се подразбира нецелосно излачување на т оксините и масните наслаги на сврзното ткиво, најчесто во пределот на нозете, бутовите, стомакот и рацете....