Дома Тагови животни

Таг: животни

Фотографија која го расплака цел свет: кучето го моли сопственикот да...

Кучето го моли сопственикот: Ова што го гледате на фотографијата, навистина се случило! Фотографијата не е монтирана ниту фотошопирана. Се случило токму она што...

Тивок убиец кој скоро секое девојче го носи – ова треба...

Audree Kopp, жена од Кентаки, доживеа една чудна случка. Мораше да се оперира поради сериозна инфекција.Инфекцијата ја добила поради ластик за коса (стегач), кој...