Дома Тагови жирафа ролат

Таг: жирафа ролат

Најубавиот старински ролат: Си го запишав пред 1 година и уште...

Сандра од каналот „Реци пеци“ го направи познатиот ролат „Жирафа“ кој е многу вкусен и декоративен, но и количински излегува доста од него, а...

РОЛАТ СО БАНАНИ КОЈ СИТЕ ГО САКААТ: ЖИРАФА ролат – со...

Денес ќе ви претставам како да направите превкусен ролат со банани, ЖИРАФА РОЛАТ, вели Сандра од каналот РециПеци. Толку е убав и украсен, но...