Дома Тагови зелен чај со вимет и ловор

Таг: зелен чај со вимет и ловор

Душко: За 3 месеци се вратив во нормала од овој лек...

Рецепт: Душко Бонев “За лек се прави напиток од зелен чај и 10 прачки цимет на 3 литра вода заедно сварено. Врши работа и обичниот...