Дома Тагови улцерозен колитис

Таг: улцерозен колитис

Невидлива болест за малку ќе ме убиеше, а тие ми викаа...

Минатата година ми беше отстрането дебелото црево. Толку многу се воспали и беше полно со чиреви, што ако почекав само уште половина час наместо...