Дома Тагови цвекло салата

Таг: цвекло салата

ЦВЕКЛО САЛАТА: Најздрава, а најлесна за подготовка, многу вкусна и здрава

Салатата од цвекло е најздрава, а најлесна за подготовка. Обично се послужува како рендана и зачинета со малку сол, оцет и масло, но овојпат...