Дома Тагови црнки

Таг: црнки

Оваа маска е Божји дар за жените со проблематична кожа –...

Ефектот е очигледен веќе после првата употреба! Одлична маска за масна кожа, ги елиминира акните, црвенилото и митесерите. Оваа маска е Божји дар за жените со...