Дома Тагови цимет и јаболко

Таг: цимет и јаболко

Секое утро започнете го со чаша напиток приготвен со овој зачин:...

Ако секое утро го започнете со овој напиток, вашите пpoблеми со вишoкот килогpaми ќе иcчезнат. На coциjaлните мpeжи од неодамна се споделува искуството на...

Секоја голтка од овој фин сок од јаболко го “пржи” салото

Приготвениот сок ставете го да отстои околу еден до два часа. А потоа пијте го во текот на денот кога и да ви се...