Дома Тагови тридневна диета со ориз

Таг: тридневна диета со ориз

За три дена се слабее и до 8 килограми со диетата...

Диета со ориз е препорачана од доктор и со која можете да ослабете до 8 кг за 3 дена или 40 кг на подолг...