Дома Тагови трансплантација на срце

Таг: трансплантација на срце

Исмет од Скопје: Кога се шетам по улица сите мислат дека...

ИСМЕТ АЏИУ, првиот пациент со ТАХ: Кога шетам по улица мислат дека во торбичката имам бомба, а всушност во неа го носам моето срце! 1...