Дома Тагови трансформација

Таг: трансформација

Неверојатна трансформација: Сопружниците за 18 месеци ослабеле 180 килограми! Еве како…

Лекси Рид од Индијана имала 220 килограми, а нејзиниот сопруг Дани имал 127 килограми во 2016 година. Заедно одлучиле да ослабат, а во тоа...