Дома Тагови торта за 8 минути

Таг: торта за 8 минути

ЦРНО БЕЛ КОЛАЧ ЗА 8 МИНУТИ: Без готвење и без печење,...

Всушност, овој колач за две минути е готов, толку брзо се прави. Не треба ништо да се вари, ниту да се пече, само се...

Еурокрем црно-бел колач готов за 8 минути, ниту се вари, ниту...

Рецепт и видео: Бригита Хусиќ Многу вкусен колач со еурокрем кој се приготвува за многу кратко време. Потребни состојки: 500 г маскарпоне сирење или друго несолено крем...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"