Дома Тагови топла бања

Таг: топла бања

ОВАА ТЕРАПИЈА МЕ СПАСИ: Секоја вечер нозете ги потопував во леѓен...

Рецепт на Катерина. На оваа терапија ја потсетила нејзината мајка и поради тоа многу и е благодарна. Имала некои „женски пpoблеми“, неправилни и б...

Истражување: Трипати седмично направете си топла бања и килограмите сами ќе...

Кога последен пат си направивте убава бања? Но не ледена за закрепнување после напорен тренинг – туку топла бања за релаксација и опуштање на...