Дома Тагови тесто кое не се чека да стаса

Таг: тесто кое не се чека да стаса

УШТИПЦИ СО ПИПЕРКИ И УРДА, секогаш брзо се прават, без чекање...

Овие вкусни уштипци ги правам во секоја слободна прилика, особено ако ми дојдат гости, па како предјадење ги послужувам овие мекици-уштипци. Тестото се прави...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"