Дома Тагови сусам бомбици

Таг: сусам бомбици

Вкусни сусам колачиња: Малку време и без печење, мора да ги...

Главната состојка на овие колачи е печениот сусам кој дава многу добра и посебна арома. Потоа има чоколадо, мед, сечкани ореви и мелени посни...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"