Дома Тагови спална

Таг: спална

Ставете лимон со сол покрај креветот: можеби ќе ви го спаси...

Верувале вие или не, насекаде околу нас постои позитивна и негативна енергија. Денешниот начин на живеење придонесува за зголемување на негативната енергија, а тоа лошо...

Ставете ваков лимон во спалната соба и можеби ќе ви го...

Верувале вие или не, насекаде околу нас постои позитивна и негативна енергија. Денешниот начин на живеење придонесува за зголемување на негативната енергија, а тоа...

Ставете лимон и сол покрај креветот: ефектот ќе ве воодушеви

Се’ што треба да направите е да исечете еден лимон на четвртинки, да го ставите на чинивче и малку да го посолите, па да...

Знаци дека куќата ви е полна со магија: на ОВИЕ места...

Од негативна енергија човек може да се чувствува лошо иако лекарските наоди укажуваат дека се’ е во ред и дека непостои реална болест. На...

Сонот може да ви предизвика срцев и мозочен удар – еве...

Лошото спиење може да направи повеќе работи отколку што си замислуваме во склад со новите студии кои докажаа дека лошиот сон го зголемува ризикот...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"