Дома Тагови смокви како лек

Таг: смокви како лек

Пристигнаа првите иванденски смокви – еве зошто треба да ги јадете...

Нашите предци говореа дека смоквата е совршен дар од природата за нашето здравје, а особено за мажите и жените кои навлегле во менопаyза. Ова...