Дома Тагови смеса за смирување на кашлицата

Таг: смеса за смирување на кашлицата

Лекот на нашите баби против кашлица и исфрлање на секретот –...

Инфекциите на горните дишни патишта се едни од најчестите акутни инфективни заболувања. Во просек, кај возрасните се јавуваат од два до петпати годишно, а...

Еден од ретките народни лекови за кашлица кои го признаваат и...

Запишете си го некаде овој рецепт кој ја смирува кашлицата, го олеснува дишењето и ја исфрла лепливата и густа слуз од белите дробови. Доцна лето...