Дома Тагови сладолед торта со наполитанки

Таг: сладолед торта со наполитанки

НАПОЛИТАНКА ТОРТА ЗА 20 МИНУТИ: Ја направив без повод, а излезе...

Оваа торта ја направив без некој посебен повод, едноставно сакавме да се заблажиме со некој брз и едноставен колач. Крајниот резултат сите нè воодушеви,...

Неодоливо вкусна сладолед торта со наполитанки која се прави за само...

Брз, сочен, неодолив десерт кој се приготвува многу лесно, како сладолед, а сепак на гостите можете да им го послужите и како торта. Не...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"