Дома Тагови шеќерни колачи со ореви

Таг: шеќерни колачи со ореви

ОРЕВОВИ РОЛАТИ: Излегуваат 80 колачиња, секое парче се топи во уста,...

Кифличките-ролати се многу вкусни и ровки, излегуваат 80 колачиња и што е најважно од сѐ, стојат многу долго и ја задржуваат текстурата како кога...

ПОТКОВИЦИ СО ОРЕВИ: ги знаеме уште кога бевме деца, ровки и...

ПОТКОВИЦИ СО ОРЕВИ: ги знаеме уште кога бевме деца, ровки и вкусни, излегуваат 2 плеха и стојат долго. Овие колачи будат спомени од баба...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"