Дома Тагови салата со туна и компир

Таг: салата со туна и компир

Оваа салата секогаш прва се јаде, посна, празнична и идеална за...

На секоја празнична трпеза салатите се едни од најомилените, бидејќи ќе се сочни, кремасти и изобилуваат со вкусови. Покрај тоа, совршено си одговараат со...

КРАЛИЦА НА СЕКОЈА ТРПЕЗА: препознатлива е по вкусот на туната, мајонезот...

Вкусна салата која може да ја послужувате во сите прилики, за родендени, мрсни слави или некоја друга пригода. Излегува навистина обилна и сите ми...

За здраво срце, витален мозок и одлична меморија – јадете туна...

Рибата е една од најважните намирници кога станува збор за здрава исхрана. Таа е извор на голем број протеини, здрави масти, многу витамини и...

ПОСНА САЛАТА: Совршена комбинација од туна и компир

Сите ваши сетила ќе бидат задоволени. Оваа салата можете да ја јадете и кога не постите. Многу вкусна комбинација од сусам, туна, мајонез и лук....

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"