Дома Тагови салата со пченка

Таг: салата со пченка

ЛАДНА САЛАТА СО ПЧЕНКА – Мојата омилена, десетина луѓе ми се...

Салатите се омилените зимски предјадења кои се послужуваат на претстојните слави и празници. Од рyска, до пилешка, компирова, Мимоза, Урнебес и многу други кои...

ЛАДНА САЛАТА СО ПЧЕНКА: вкусот е кремаст, веднаш се изедува од...

Ладна салата за која ви треба 5 минути да ја подготвите, а после уште 5 да ја изедете. Може да ја правите во количина...