Дома Тагови рецепт за шербетен колач с

Таг: рецепт за шербетен колач с

ШЕЌЕР ПАРЕ ШТО СЕ ТОПИ ВО УСТА: колачи со гриз, полнети...

Шеќер паре кое се прави многу едноставно и брзо. Се мери со шолја за кафе, а вкусот е како од бајка. Позната ориентална слатка...