Дома Тагови рецепт за семифредо

Таг: рецепт за семифредо

СЕМИФРЕДО со плазма и бело чоколадо – освежителен колач кој мора...

Летото е вистинскиот момент да го испробате овој одличен леден десерт со бело чоколадо и плазма. Мислам дека нема да знаете што е, додека...