Дома Тагови прочистувачка диета со грозје

Таг: прочистувачка диета со грозје

За 1 ден посилни коски, срце, зглобови и чисти црева и...

Грозјето е вкусно и здраво овошје кое е богато со бројни витамини и минерали. Лушпите од бобинките на грозјето содржат голема количина диетални влакна...