Дома Тагови природен лек за хелокобактер

Таг: природен лек за хелокобактер

Најдобар лек за бактерија во желудник, но и за хемороиди и...

Смоквите во маслиново масло се најдобриот лек кога станува збор за бактерии во желудникот. Во стаклена тегла се ставаат сувите смокви, а потоа се...