Дома Тагови полнети тиквици

Таг: полнети тиквици

ЗА МЕНЕ ОВА Е СОВРШЕН РУЧЕК: Полнети тиквички со мелено месо,...

Би било штета да се пропушти сезоната на тиквичките, а да не го испробате ова превкусно јадење. Тиквичките се многу здрави и можат да...

Сите го бараат рецептот на Валентина: „Ова јадење ќе ве воодушеви,...

Валентина Машковиќ во својата најнова видеопрезентација сподели многу вкусен рецепт за диетално јадење со тиквички и уште неколку намирници. Се прави брзо, лесно и...

Запечени полнети тиквички со мелено месо, кашкавал и многу вкусен прелив

Ова јадење најмногу ми го сакаат дома и затоа често го правам кога има млади и свежи тиквички. Потребни состојки за полнење: 300 г мелено месо...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"