Дома Тагови полат со јаболка

Таг: полат со јаболка

Изрендајте 4 јаболка во плехот и прелијте одозгора со тесто –...

Треба да го испробате рецептот за вкусен ролат од превртено јаболко - прекрасен вкус, мек бисквит, мирисен гил од свежи јаболка... Комбинација кој ниеден...