Дома Тагови погачици за 20 минути

Таг: погачици за 20 минути

Без чекање, без јајца, без квасец: брзи јогуртни погачици за 15...

Неверојатно меки и вкусни. Можете да ги полните со што сакате, а откако ќе ги обликувате се ставаат во рерна веднаш, без да ги...

MAЛИ СУСАМ ПОГАЧИЦИ ПО ОРИГИНАЛЕН РЕЦЕПТ, готови се за 30 минути

MAЛИ СУСАМ ПОГАЧИЦИ ПО ОРИГИНАЛЕН РЕЦЕПТ, готови се за 30 минути. Многу вкусни погачици кои ги правам секој викенд. Понекогаш на децата им подготвувам...

Пченкарни погачици меки како душа, без квасец со мерки на чаша...

Рецепт и видео прилог на Gala Food – пченкарни погачици без квасец. Се печат 15 до 20 минути, а чашата за мерење е од 150-200...