Дома Тагови плазма колач без печење за 15 минути

Таг: плазма колач без печење за 15 минути

Колач ЕЛИЗАБЕТА – Не се пече и не се вари, готов...

Колач ЕЛИЗАБЕТА – Не се пече и не се вари, готов е за 15 минути, се топи во уста Приготвувањето на колачот трае 15 минути...