Дома Тагови пита со газирана вода

Таг: пита со газирана вода

ТРИК СО ГАЗИРАНА ВОДА: Teгнета влашка пита на поразличен начин –...

Тегнетата влашка пита со спанаќ и сирење не би била толку вкусна, да не е газираната вода, која многу го менува самото тесто и...